Hotel Italia
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο |
| Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος | Κατάλληλο για παιδιά Παιδικός μπουφές | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Hotel Italia Βίλα Κάρλος Παζ απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από την Artisan's Lane και προσφέρει εστιατόριο. Αυτό το ξενοδοχείο σερβίρει πιάτα ιταλικής κουζίνας που παρασκευάζονται στο αργεντίνικο εστιατόριο.
Shopping Melos και Parroquia Nuestra Señora del Carmen είναι προσβάσιμα σε 8 και 6 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα. Το πάρκο Estancia La Quinta απέχει επίσης περίπου 1 χλμ. από το ξενοδοχείο. Holiday βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια. Μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο από τη στάση El Reloj Cucu, που βρίσκεται 600 μέτρα από το Italia.
Τα 25 δωμάτια του καταλύματος είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και έχουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Διαθέτουν μπάνια με μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το άνετο Hotel Italia προσφέρει καθημερινά ευρωπαϊκό πρωϊνό. Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Restaurante y Parrilla Puerto Velero ή να φάτε στο Llamalo Como Quieras, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Supermarkets Becerra Local 10500 μ.
- Casa de Hidraulica450 μ.
- Ρολόι-Κούκος450 μ.
- Zebra Club250 μ.
- Balneario Tala Huasi250 μ.
- Parroquia Nuestra Señora del Carmen450 μ.
- Candilejas250 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella44 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Καφετέρια
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Παιδικός μπουφές
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Hotel Italia;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Italia μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Hotel Italia αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella βρίσκεται σε απόσταση 45 χλμ. από τo Hotel Italia. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Hotel Italia;
Τo Hotel Italia παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Στο τo Hotel Italia το πρωϊνό περιλαμβάνεται στην τιμή;
Ναι, δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό περιλαμβάνεται σε μερικές προσφορές. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τον εκπρόσωπο του τo Hotel Italia. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του ξενοδοχείο στις 10:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο ξενοδοχείο ξεκινούν από 78$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Hotel Italia;
Σε τo Hotel Italia μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τρίκλινο δωμάτιο και Τετράκλινο δωμάτιο. - ❓
Τι πισίνα έχει σε ξενοδοχείο;
Υπάρχει 2 εξωτερικές πισίνες σε ξενοδοχείο.